7 dB Atenuator

7 dB Atenuator

PregledHitre podrobnosti Kraj izvora: Zhejiang, Kitajska (celina)Blagovna znamka: YuhuiŠtevilka modela: YH-1033-SCUporaba: FTTHObmočje atenuacije: 1 ~ 30 dBVrednost fiksne oslabljenosti: 1 2 3 5 7 8 10 15 20 25 30 dBValovna dolžina: 1310nm / 1550nmTip: Moški in adapterVrsta priključka: SC FC LC ST M......

Pošljite povpraševanje

opis izdelka

Pregled


Hitre podrobnosti


Kraj izvora: Zhejiang, Kitajska (celina)
Blagovna znamka: Yuhui
Številka modela: YH-1033-SC
Uporaba: FTTH
Območje atenuacije: 1 ~ 30 dB
Vrednost fiksne oslabljenosti: 1 2 3 5 7 8 10 15 20 25 30 dB
Valovna dolžina: 1310nm / 1550nm Tip: Moški in adapter
Vrsta priključka: SC FC LC ST MU
Certifikacija: ISO9001




Uporaba

1) Odstopanje z nizko izgubo pri vstavitvi
2) Optični komunikacijski sistemi
3) Spremenljivka oslabitve in povezava vrst konektorjev
4) Attenuator tipa fiksne vrste adapterja
5) Lokalna omrežja (LAN)

 
Značilnost

1) Skladno z Bellcore
2) Neodvisno od valovne dolžine (DWDM)
3) Trajnost (dobro več kot 100.000)
4) Enostavna in zanesljiva struktura


Specifikacija

Delovna valovna dolžina
1310nm ali 1550nm
Območje slabljenja
1 do 30 db
Fiksna vrednost oslabitve
1, 2, 3, 5, 10, 15, 20 db ali poljubno
Vrnitev izgube
‰ d 50 db (računalnik)
‰ d 60 db (APC)
Polarizacija Odvisna izguba
â ¤ 0,2 db
Največja optična vhodna moč
200mW
Delovni razpon temp
-40 do + 80 stopinj
Razpon vlažnosti
+/- 0,2 db sprememba v 10% do 90% relativnega razpona vlažnosti
Vibracije
change 0,1db sprememba med 10Hz in 55Hz
Spusti
+/- 0,2 db po 8 padcih (3 osi) z 1,8 metra na trdo podlago


Možnosti naročila

Vrsta priključka
Tipična vrednost atenuacije
Valovna dolžina
FC-FC
SC-SC
SC-FC
SC-ST
LC-LC
1, 2, 3, 5, 10, 15, 20 db ali poljubno
1310nm oz
1550nm


Pakiranje
Prodajne enote: en sam izdelek
Velikost enojnega paketa: 30X30X30 cm
Enojna bruto teža: 6,0 KG

Vroče oznake: 7 dB Dušilec Kitajska 7 dB Dušilec 7 dB Atenuator tovarna, 7 dB Atenuator proizvajalci, 7 dB Atenuator dobavitelji, 7 dB Atenuator cena, kupiti 7 dB Dušilec po meri 7 dB Atenuator

Oznaka izdelka

Sorodna kategorija

Pošljite povpraševanje

Prosimo vas, da svoje vprašanje v spodnjem obrazcu. Odgovorili vam bomo v 24 urah.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码