FC Atenuator

FC Atenuator

PregledHitre podrobnosti Kraj izvora: Zhejiang, Kitajska (celina)Blagovna znamka: YuhuiŠtevilka modela: YH-1033A-FCUporaba: FTTHObmočje atenuacije: 1 ~ 30 dBVrednost fiksne oslabljenosti: 1 2 3 5 7 8 10 15 20 25 30 dBValovna dolžina: 1310nm / 1550nmTip: Moški in adapterVrsta priključka: SC FC LC ST ......

Pošljite povpraševanje

opis izdelka

Pregled


Hitre podrobnosti


Kraj izvora: Zhejiang, Kitajska (celina)
Blagovna znamka: Yuhui
Številka modela: YH-1033A-FC
Uporaba: FTTH
Območje atenuacije: 1 ~ 30 dB
Vrednost fiksne oslabljenosti: 1 2 3 5 7 8 10 15 20 25 30 dB
Valovna dolžina: 1310nm / 1550nm Tip: Moški in adapter
Vrsta priključka: SC FC LC ST MU
Certifikacija: ISO9001




Uporaba

1) Odstopanje z nizko izgubo pri vstavitvi
2) Optični komunikacijski sistemi
3) Spremenljivka oslabitve in povezava vrst konektorjev
4) Attenuator tipa fiksne vrste adapterja
5) Lokalna omrežja (LAN)

 
Značilnost

1) Skladno z Bellcore
2) Neodvisno od valovne dolžine (DWDM)
3) Trajnost (dobro več kot 100.000)
4) Enostavna in zanesljiva struktura


Specifikacija

Delovna valovna dolžina
1310nm ali 1550nm
Območje slabljenja
1 do 30 db
Fiksna vrednost oslabitve
1, 2, 3, 5, 10, 15, 20 db ali poljubno
Vrnitev izgube
‰ d 50 db (računalnik)
‰ d 60 db (APC)
Polarizacija Odvisna izguba
â ¤ 0,2 db
Največja optična vhodna moč
200mW
Delovni razpon temp
-40 do + 80 stopinj
Razpon vlažnosti
+/- 0,2 db sprememba v 10% do 90% relativnega razpona vlažnosti
Vibracije
change 0,1db sprememba med 10Hz in 55Hz
Spusti
+/- 0,2 db po 8 padcih (3 osi) z 1,8 metra na trdo podlago


Možnosti naročila

Vrsta priključka
Tipična vrednost atenuacije
Valovna dolžina
FC-FC
SC-SC
SC-FC
SC-ST
LC-LC
1, 2, 3, 5, 10, 15, 20 db ali poljubno
1310nm oz
1550nm


Pakiranje
Prodajne enote: en sam izdelek
Velikost enojnega paketa: 30X30X30 cm
Enojna bruto teža: 6,0 KG



Vroče oznake: FC Dušilec Kitajska FC Dušilec FC Atenuator tovarna, FC Atenuator proizvajalci, FC Atenuator dobavitelji, FC Atenuator cena, kupiti FC Dušilec po meri FC Atenuator

Sorodna kategorija

Pošljite povpraševanje

Prosimo vas, da svoje vprašanje v spodnjem obrazcu. Odgovorili vam bomo v 24 urah.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码