MPO Konektor Čistilo

MPO Konektor Čistilo

PregledHitre podrobnostiKraj izvora: Zhejiang, Kitajska (celina)Blagovna znamka: YuhuiŠtevilka modela: YH-C9026Ime: Svinčnik za čiščenje MPO priključkovteža: 70gBarva: modra ali belaVrsta: MPO / MTP, moški in ženskaTip priključka: MPOPaket: 1 kos / škatlaCertifikacija: ISO9001Pakiranje in dostavaPod......

Pošljite povpraševanje

opis izdelka

Pregled

Hitre podrobnosti

Kraj izvora: Zhejiang, Kitajska (celina)
Blagovna znamka: Yuhui
Številka modela: YH-C9026
Ime: Svinčnik za čiščenje MPO priključkov
teža: 70g
Barva: modra ali bela
Vrsta: MPO / MTP, moški in ženska
Tip priključka: MPO
Paket: 1 kos / škatla
Certifikacija: ISO9001


Pakiranje in dostava

Podrobnosti o embalaži 1pcs / box

100 kosov / škatla

Čas dostave 15 dni

Pero za čiščenje optičnega adapterja za MPO / MTP

Opisi:

Čistilec MPO je visokozmogljiva naprava, ki je zasnovana za čiščenje ploskev vijaka
Priključki MPO in MTP. Stroškovno učinkovito orodje za čiščenje prednjih vlaken brez uporabe
alkohol. Prihrani čas z učinkovitim čiščenjem vseh 12 vlaken hkrati. Čistilec priključka MPO
je namenjen čiščenju tako izpostavljenih koncev skakalcev kot konektorjev v adapterjih.

Podrobnosti:

Učinkovito pri različnih kontaminatih, vključno s prahom in olji.
Vmesnost s FOCIS-5 (MPO).
Zmogljiv za čiščenje rezil z ali brez vodilnih zatičev.
Zmogljiv za čiščenje vodov MPO znotraj ali zunaj adapterja MPO.
Ozka zasnova dosega tesno razporejene MPO adapterje.
Enostavno upravljanje z eno roko.
Do 500 čiščenja.

 Uporaba:

â € ¢ Očistite multimode in enosmerni način
(kotni) MPO konektorji
â € ¢ Očistite priključke MPO v adapterju
⢠¢ Očistite izpostavljene MPO-obroče
â € ¢ Odličen dodatek za čiščenje kompletov

 Fiber Optic Cleaner/one click cleaner/optical fiber cleaning pen for MPO/MTP

 

 

 Fiber Optic Cleaner/one click cleaner/optical fiber cleaning pen for MPO/MTP
Vroče oznake: MPO Konektor Čistilo, Kitajska MPO Konektor Čistilo, MPO Konektor Čistilo tovarna, MPO Konektor Čistilo proizvajalci, MPO Konektor Čistilo dobavitelji, MPO Konektor Čistilo cena, kupiti MPO Konektor Čistilo, po meri MPO Konektor Čistilo

Oznaka izdelka

Sorodna kategorija

Pošljite povpraševanje

Prosimo vas, da svoje vprašanje v spodnjem obrazcu. Odgovorili vam bomo v 24 urah.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码